ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ігор Балута та харківські волонтери ознайомилися з роботою районних управлінь праці та соціального захисту населення

09 грудня 2014 | 18:05

Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Балута, т.в.п. його заступника Вадим Глушко, перший заступник Директора Департаменту соціального захисту населення ХОДА Тетяна Бабенко, представники волонтерських організацій «Станція Харків» і «Армія Hеlp» побували в двох районних управліннях праці та соціального захисту населення Харкова - Ленінському та Фрунзенському. Візит був ініційований волонтерами напередодні в ході зустрічі з главою області, не був запланований, і для співробітників управлінь праці та соцзахисту населення був несподіваним. Маршрут обирали волонтери.

«Наш візит до управлінь праці та соцзахисту населення був організований на прохання волонтерських організацій і тих людей, які пишуть мені в Фейсбук з приводу черг в цих управліннях. Такі виїзди потрібні для виявлення недоліків. Сьогодні ми порівняли роботу двох районних управлінь. У Ленінському районному управлінні за вчорашній день прийняли 62 людини, у Фрунзенському - 118. Звичайно, для роботи з вимушеними переселенцями потрібно більше співробітників, не менше п'яти-шести чоловік. А коли реально працюють три-чотири людини, в результаті послуга надається не вчасно», - зазначив Ігор Балута.

Як запевнив голова ХОДА, за результатами перевірки буде проведено робочу нараду та вжиті заходи щодо усунення виявлених недоліків.Скачати відео

Фото

Теги: візит черги соціальний захист волонтери управління балута

Версія для друку Поділиться:


Вверх