ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Всі бійці, поранені в зоні АТО, збираються і далі захищати нашу державу. Степан Полторак

07 грудня 2014 | 13:39

Міністр оборони України Степан Полторак, Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Балута, тимчасово виконуючий обов'язки його заступника Вадим Глушко, начальник Управління СБУ в Харківській області Олександр Пивовар, начальник Харківського військового гарнізону Олександр Серпухов, директор Департаменту охорони здоров'я ХОДА Олександр Галацан відвідали Військово-медичний клінічний центр Північного регіону та привітали бійців, які проходять реабілітацію і лікування, з Днем Збройних сил України.

«Я в черговий раз був здивований непохитним духом наших військових. У всіх - важкі поранення, але ніхто не сказав, що не хоче воювати і не буде. Всі сто відсотків кажуть: як тільки я одужаю, повернуся в свою частину, буду захищати свою державу», - зазначив Степан Полторак після спілкування з пораненими.

Десяти бійцям Міністр вручив відзнаки Міністерства оборони України «За військову доблесть», чотирнадцяти - годинник. Всім двадцяти чотирьом бійцям передана грошова премія.Скачати відео

Фото

Теги: полторак поранені госпіталь військові відмінність вручив бійці

Версія для друку Поділиться:


Вверх