ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

60 відсотків нового житла Міноборони розподілятиметься серед учасників АТО

05 грудня 2014 | 09:02

Про це заявив міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак. «Ми запроваджуємо новий підхід щодо розподілу житла, за яким 40 відсотків квартир надаватиметься згідно з гарнізонною квартирною чергою, а 60 відсотків матимуть статус службових і розподілятимуться в першу чергу серед учасників АТО», - повідомив міністр. Це рішення Степан Полторак прийняв після розгляду звернення ста ветеранів військової служби, яким свого часу видали оглядові ордери на квартири у Феодосії. Свого часу, через неготовність житлового об’єкта до експлуатації, заселення не відбулося. А після тимчасової окупації Автономної Республіки Крим ці люди остаточно втратили шанс отримати житло.

Міністр оборони України запропонував порядок розподілу житла, за яким у ветеранів військової служби, що мали отримати квартири у Феодосії, з’явиться перспектива отримати житло в інших військових гарнізонах, з урахуванням терміну їх перебування у квартирній черзі.

Також сьогодні, після церемонії нагородження військовослужбовців ЗС України, Степан Полторак повідомив, що до кінця року Військовослужбовці Збройних сил України отримають 546 квартир. Крім того, за словами глави Міноборони, у п'ятницю верховний головнокомандувач - президент України Петро Порошенко планує вручити ключі від 65 квартир для офіцерів.

Теги: порошенко полторак учасники ато житло військовослужбовці квартири

Версія для друку Поділиться:


Вверх