ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Виставка «Ретро-ялинка», школа Діда Мороза, майстер-класи з виготовлення подарунків: Центр культури і мистецтва запрошує на новорічну програму

15 грудня 2014 | 09:27

Обласний центр культури і мистецтва (вул. Пушкінська, 62) підготував незвичайну новорічну розважальну програму. З 16 грудня по 15 січня в центрі працюватиме школа Генерального Діда Мороза Слобожанщини, яка представить насичену програму для дітей і дорослих. Гостей чекає інтерактивне музичне шоу «Новорічні пригоди Білій Кози»; народні новорічні та різдвяні обряди; конкурси, сюрпризи, подарунки від Генерального Діда Мороза Слобожанщини; виставка «Ретро-ялинка» (новорічні прикраси 20-го століття); майстер-класи з виготовлення листівок і подарунків. Під час проведення шоу учасники ознайомляться з експозицією «Святковий круговорот» (свята річного циклу в традиційному мистецтві: лялька-мотанка, писанка, кераміка і т.д.).

Окремо пропонується співпраця зі школами, які хочуть занурити дітей у світ українських традицій: підготовлені спеціальні пізнавально-розважальні програми з елементами фольклору. Діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти-сироти, інваліди запрошуються на пільгових умовах.

Теги: центр виставка новорічна програма дід мороз конкурси ретро-ялинка подарунки

Версія для друку Поділиться:


Вверх