Дмитро Завадський - бронзовий призер етапу Кубка світу з бадмінтону

Лідер збірної України з бадмінтону харків'янин Дмитро Завадський піднявся на третю сходинку п'єдесталу пошани на етапі Кубка світу - турнірі "Scottish Open Grand Prix 2014", який з 19 по 23 листопада проходив в шотландському місті Глазго. На шляху до півфіналу в чоловічій одиночній категорії Дмитро в напруженій боротьбі обіграв англійця Алекса Лейнома 17:21, 24:22, 21:16. Потім впорався з шотландцем Джошем Нейлом 18:21, 21:8, 21:8. Суперником по 1/8 фіналу став ще один англійський бадмінтоніст Рис Уолкер. Його харків'янин впевнено обіграв у двох сетах 21:14 та 21:10. Не менш успішна була перемога і в чвертьфіналі, де Завадський з рахунком 21:16, 21:16 обіграв спортсмена з Чехії Петра Коукала.

Суперником Дмитра у півфіналі став Віллі Ланг з Фінляндії. Матч видався достатньо напруженим і обидва спортсмени по черзі володіли перевагою. Перший сет був за Дмитром Завадським 21:18, але в другому фінський бадмінтоніст взяв реванш 21:17. Не вдалося Дмитру обіграти суперника і в третьому вирішальному сеті, який завершився перемогою Ланга 21:18. Фінський спортсмен вийшов у фінал, та в підсумку став переможцем турніру. В свою чергу, Дмитру дісталася бронза.