Харківський «Олімп» - 10-разовий чемпіон України з регбі

На харківському стадіоні «Динамо» 23 листопада відбувся фінальний поєдинок чемпіонату України 2014 з регбі-15. В підсумку, харків’яни вибороли перемогу у одеситів. Двоматчеве фінальне протистояння між харківським «Олімпом» та одеським «Кредо-1963» розпочалося ще 26 жовтня в Одесі. На виїзді харків'яни змогли обіграти суперників з рахунком 17:9, що дало велику перевагу перед матчем відповіддю.

Домашній поєдинок для харківських регбістів також почався за їхнім сценарієм, і на перерву підопічні Валерія Качанова пішли за рахунку 15:10 на свою користь. Але вже у другому таймі ініціативою заволоділи гості, які змогли зрівняти рахунок, а на останніх хвилинах вирвати перемогу - 20:18.

Тим не менш, за сумою двох матчів одеситам потіснити харків'ян з чемпіонського місця не вдалося, і «Олімп» в 10-ий раз завоював золоті медалі чемпіонату України з регбі.