ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ігор Балута відвідав факультет військової підготовки Національного технічного університету «ХПІ»

21 листопада 2014 | 17:20

Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута 21 листопада відвідав Гвардійський ордена червоної зірки факультет військової підготовки імені Верховної Ради України Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Разом з губернатором військовий факультет відвідали заступник голови ХОДА В’ячеслав Аббакумов, директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Анатолій Шевцов, директор Департаменту науки і освіти ХОДА Анатолій Бабічев, а також представники п'яти громадських організацій Харківщини. Начальник факультету військової підготовки НТУ "ХПІ" Олександр Серпухов ознайомив голову облдержадміністрації з матеріально-технічною базою факультету, показав навчальні класи, кадетський корпус.

Після чого, губернатору, а також керівникам департаментів ХОДА та громадським активістам були продемонстровані можливості бойової техніки, а саме танка Т-64Б, яким управляли бійці із зони АТО.

«Сьогодні я переконався, що ми можемо готувати серйозних фахівців на хорошому рівні. Тим більше, що в зоні АТО хлопців, підготовлених в Харкові, достатньо хвалять. Також сьогодні ми побачили роботу танкового екіпажу, який пройшов зону АТО. Це наші харківські хлопці, які є курсантами військового факультету НТУ «ХПІ». Тому в плані підготовки кадрів у мене ніяких питань немає», - зазначив Ігор Балута.

Керівник області також підкреслив, що Харківська облдержадміністрація буде і далі надавати допомогу у розвитку матеріально-технічної бази факультету.Скачати відео

Фото

Теги: балута факультет курсанти військова підготовка нту хпі серпухов

Версія для друку Поділиться:


Вверх