Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Поранені під час теракту в одному з барів на вул. Римарській отримають матеріальну допомогу

13 листопада 2014 | 20:18

Про це повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Балута під час візиту в Харківську обласну клінічну лікарню швидкої і невідкладної медичної допомоги ім. Мещанінова. Разом з керівником області постраждалих відвідали начальник Головного управління МВС України в Харківській області Анатолій Дмитрієв, начальник Управління СБУ в Харківській області Олександр Пивовар, прокурор Харківської області Юрій Данильченко, директор Департаменту охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації Олександр Галацан. П'ятеро з тринадцяти постраждалих від вибуху в одному з барів на вул. Римарській все ще залишаються в лікарні. Серед них - одна дівчина. Стан двох молодих людей медики оцінюють як стабільно важкий - опіки становлять 50% і більше 40%.

«Харківська обласна державна адміністрація та Харківська обласна рада нададуть матеріальну допомогу постраждалим - від 7,5 тис. грн. до 15 тис. грн., залежно від тяжкості травми», - запевнив Ігор Балута.

Керівник області поспілкувався з родичами постраждалих. За їх словами, місцеві медики роблять все можливе для відновлення здоров'я пацієнтів.

Довідка. 9 листопада в 21.45 в рок-пабі на вул. Римарській в Харкові стався вибух. В результаті вибуху постраждали і були госпіталізовані 11 осіб. За фактом події почато кримінальне провадження за ч.2 ст.258 КК (терористичний акт, що спричинив тяжкі наслідки).


Теги: матеріальна допомога постраждалі теракт лікарня балута

Поділиться:Схожі новини