Ігор Балута обговорив з представниками громадських організацій питання зміцнення обороноздатності Харківської області
![Ігор Балута обговорив з представниками громадських організацій питання зміцнення обороноздатності Харківської області Ігор Балута обговорив з представниками громадських організацій питання зміцнення обороноздатності Харківської області](/content/documents/722/72106/thumb-newsSpisok-190x122-2e53.jpg)
Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута провів зустріч з представниками громадських організацій Харкова. На зустрічі також був присутній директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Анатолій Шевцов.
Губернатор і представники громадськості обговорили питання, пов'язані із зміцненням обороноздатності Харківської області, в тому числі порушили питання необхідності поліпшення матеріально-технічної бази центрів навчання добровольців. Представники громадських організацій внесли свої пропозиції, а також висловили готовність сприяти у вирішенні всіх проблемних питань.
Ігор Балута, вислухавши представників громадськості, окреслив коло питань, які будуть відпрацьовуватися в першу чергу. Керівник області також запевнив, що тема обороноздатності регіону знаходиться на його особистому контролі.