ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківська облдержадміністрація в повному обсязі виконала свої зобов'язання по перерахуванню коштів безпосереднім виконавцям Програм щодо підвищення обороноздатності регіону

13 листопада 2014 | 16:19

Після прийняття депутатами облради програм з територіальної оборони Харківської області та з облаштування та реконструкції державного кордону, Харківська облдержадміністрація в стислі терміни в повному обсязі профінансувала безпосередніх розпорядників бюджетних коштів. Так, 16 та 17 жовтня 2014 року Харківський обласний військовий комісаріат отримав в своє розпорядження більше 7 млн. грн., а Харківський прикордонний загін - 3,5 млн.грн. Про це 13 листопада повідомив журналістам директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Анатолій Шевцов, коментуючи хід реалізації "Програми територіальної оборони Харківської області на період 2014-2015 років" та Програми "Облаштування та реконструкція українсько-російської ділянки державного кордону в межах Харківської області "на період до 2015 року.

«Для подальшого законного використання вищевказаних коштів були складені кошториси. Далі пройшла процедура їх погодження з Міністерством оборони та Держприкордонслужбою. 7 і 10 листопада всі узгодження були отримані. Тепер розпорядники коштів - Харківський прикордонний загін та Харківський обласний військовий комісаріат - можуть почати освоювати гроші в установленому законом порядку», - зазначив Анатолій Шевцов.

За словами директора Департаменту, в даний момент обласний військовий комісаріат і Харківський прикордонний загін проводять організаційно-документальну роботу з вивчення можливостей підрядних організацій для укладення необхідних договорів. Паралельно з цим підготовлено документи з проведення конкурсних закупівель.

Анатолій Шевцов повідомив, що до кінця листопада обласним комісаріатом планується витратити 800 тис. Грн. на ремонт техніки і закупівлю запасних частин; близько 600 тис. грн. - На закупівлю речового майна; 200 тис.грн. - На придбання паливно-мастильних матеріалів і більше 1 млн. 600 тис.грн. - На ремонт об'єктів для розміщення підрозділів територіальної оборони.

Що стосується Харківського прикордонного загону, то необхідні роботи будуть ним проведені до кінця року. «Але є певні складності, пов'язані із землею. В даний час прикордонники погоджують із сільськими та селищними радами прикордоння питання виділення в довгострокове користування землі, на якій будуть проводитися інженерні роботи з облаштування окремих ділянок державного кордону», - підкреслив Анатолій Шевцов.

Директор Департаменту додав, що Харківська облдержадміністрація не тільки в повному обсязі виконала свої зобов'язання по перерахуванню коштів безпосереднім виконавцям програмних завдань, а й надає їм всебічну допомогу.

Довідка. 2 жовтня в ході позачергової сесії Харківської облради депутати прийняли "Програму територіальної оборони Харківської області на період 2014-2015 років", яка передбачає: забезпечення формування та змісту батальйонів та підрозділів територіальної оборони; організацію та проведення бойової підготовки особового складу підрозділів територіальної оборони; всебічне матеріально-технічне забезпечення об'єктів територіальної оборони; організацію місць для зберігання зброї, боєприпасів, а також місць для розміщення особового складу. На реалізацію Програми необхідно 8 млн. 59,8 тис.грн.

Також депутати облради внесли зміни до Програми "Облаштування та реконструкція українсько-російської ділянки державного кордону в межах Харківської області" на період до 2015 року. Зокрема, внесеними змінами до Програми передбачається надати допомогу в розмірі 6 млн.грн. (3,5 млн. - В 2014 р, 2,59 млн.грн. - В 2015 г.) Харківському прикордонному загону Державної прикордонної служби України у проведенні заходів щодо інженерно-технічного облаштування окремих ділянок місцевості в прикордонній смузі в межах Харківської області.

Теги: територіальна кордон програма оборона шевцов granica

Версія для друку Поділиться:


Вверх