ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківські курсанти-танкісти пройшли випробування полігоном

12 листопада 2014 | 10:11

На базі одного з навчально-тренувальних полігонів на Харківщині пройшли практичні заняття з водіння танків Т-64Б та іншої броньованої спеціальної техніки. До заходу були залучені курсанти ІІ та ІІІ курсів Гвардійського ордена Червоної зірки факультету військової підготовки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» напрямку підготовки «Інженерна механіка». Перед практичною частиною курсанти пройшли теоретичну підготовку у спеціалізованих класах, здали іспити з матеріальної частини техніки та закріпили знання на тренажерах.

«В ході польових занять курсанти відпрацювали підготовчі вправи з основ водіння бойових машин, виконали водіння на підйомах та спусках по елементах та в цілому. Заключним етапом практики стало водіння техніки по обмеженим проходам, що дало нам змогу оцінити теоретичну підготовленість та практичну навченість майбутніх офіцерів», — розповів начальник факультету військової підготовки полковник Олександр Серпухов.

За результатами водіння усі курсанти справилися з поставленим завданням. В кращу сторону були відмічені молодший сержант Руслан Намазов та курсанти Дмитро Рибачок, Євген Павленко та Володимир Володько.

Теги: курсанти вчення танки полігон

Версія для друку Поділиться:


Вверх