Пройшов особистий прийом громадян першого заступника голови облдержадміністрації
![Пройшов особистий прийом громадян першого заступника голови облдержадміністрації Пройшов особистий прийом громадян першого заступника голови облдержадміністрації](/content/documents/721/72068/thumb-newsSpisok-190x122-777a.jpg)
11 листопада пройшов особистий прийом громадян першого заступника голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Райніна. В ході прийому були розглянуті питання дозволу земельного спору, оформлення документів на право користування земельною ділянкою, на право користування водним об'єктом, а також питання в сфері освіти. Під час прийому громадяни отримали консультації керівників та представників Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА, Юридичного департаменту ХОДА, Департаменту науки і освіти ХОДА та Головного управління Держкомзему в Харківській області.