Харківські плавці завоювали шість медалей чемпіонату України

З 7 по 10 листопада 2014 року в місті Біла Церква відбувся чемпіонат України з плавання на короткій воді. За результатами змагань плавці Харківської області завоювали дві золоті, одну срібну та три бронзові медалі. Кращий результат - 15:17.25 на дистанції 1500 метрів вільним стилем показав Кирило Швець. Найближчого суперника Ярослава Денисенко з Полтави, який завоював друге місце, харків'янин випередив на 19.26 секунди.

Ще одну золоту медаль виборов Ілля Тесленко, який з результатом 1:47.38 переміг на дистанції 200 метрів вільним стилем. Ярослава Денисенко, який фінішував другим, харківський плавець випередив на 0.70 секунди.

Другою на фініші дистанції 800 метрів вільним стилем серед жінок була Ксенія Скрипель, яка показала результат 8:57.37. Від переможниці на даній дистанції Анни Стеценко з Соледара харків'янка відстала на 14.11 секунди.

Бронзові медалі чемпіонату вибороли Максим Кріпак на дистанції 200 метрів батерфляєм (1: 59.93) та Ілля Тесленко на дистанціях 400 метрів вільним стилем (3: 54.51) і 200 метрів комплексним плаванням (2: 02.21).