ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Президент увів в дію рішення РНБО про комплекс заходів щодо зміцнення обороноздатності держави

05 листопада 2014 | 15:43

Президент Петро Порошенко своїм Указом увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12 вересня "Про комплекс заходів щодо зміцнення обороноздатності держави та пропозиції до проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" по статтях, пов'язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України". Згідно з рішенням РНБО, Кабінету Міністрів, зокрема, доручено невідкладно переглянути порядок комплектування Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань особовим складом, сформованим на добровільній основі, передбачивши зокрема укладання короткострокових контрактів на проходження військової служби.

Також Уряд має вжити заходів щодо відновлення початкової військової підготовки у загальноосвітніх навчальних закладах.

Кабінету Міністрів також доручено у місячний строк опрацювати питання формування оптимальної моделі забезпечення безпеки України, зокрема щодо укладання багатостороннього міжнародного договору або двосторонніх міжнародних договорів України з іншими державами про надання Україні дієвих гарантій безпеки для захисту її суверенітету і територіальної цілісності.

У сфері фінансового забезпечення сектору безпеки і оборони Уряду, зокрема доручено невідкладно доопрацювати проект Державного бюджету України на 2015 рік, передбачивши пріоритетність фінансування оборонних програм. Зокрема, передбачається фінансування потреб національної оборони на рівні не менше 3% ВВП на рік.

Уряду також доручено опрацювати питання розширення виробництва товарів військового призначення для модернізації оборонно-промислового комплексу.

Теги: рнбо обороноздатність президент

Версія для друку Поділиться:


Вверх