ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Посол Чехії в Україні Іван Почух передав Харківській обласній лікарні сучасне медичне обладнання

05 листопада 2014 | 11:32

Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Іван Почух та Регіональний представник Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Білорусі, Молдові та Україні Олдріх Андрисек 5 листопада в рамках робочої поїздки в Харківську область відвідали КЗОЗ «Обласна клінічна лікарня - центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Директор Департаменту охорони здоров'я ХОДА Олександр Галацан та в.о. директора обласної клінічної лікарні Володимир Ярош ознайомили почесних гостей з роботою відділення інтенсивної терапії з ліжками загального та токсикологічного профілю.

Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки після огляду відділення інтенсивної терапії вручив завідувачу відділенням Костянтину Лобойко сучасний апарат штучної вентиляції легенів «Monnal-T75» та шприцевий насос ТОР-5510.

«Ми дуже вдячні таким подарункам наших колег і друзів з Чехії. Спасибі нашим друзям за увагу до медицини Харківщини, і наших проблем. Ми низько схиляємо голови перед медиками, які внесли свій внесок у надання допомоги пораненим і постраждалим, як військовослужбовцям, так і цивільним особам в зоні АТО», - сказав Олександр Галацан.

«Ця скромна допомога, яку ми надали, допоможе пораненим і постраждалим. Ми усвідомлюємо, у якій важкій ситуації знаходиться Україна. Чеська республіка підтримує Україну в її виборі і розвитку», - зазначив пан посол.

Медикам лікарні Іван Почух висловив своє захоплення, і сказав, що завжди відчував сильну повагу до цієї професії. Також Іван Почух пообіцяв, що військові хірурги Харківщини зможуть в найближчому майбутньому відправитися на стажування в Чехію. Уже зараз двоє лікарів з опікового центру вже проходять таке стажування в Чехії.

«Також ми зараз розробляємо програму лікування військовослужбовців поранених в зоні АТО в чеських лікарнях. Ми дуже раді, що можемо надати допомогу Україні», - підкреслив Іван Почух.

Нагадаємо, сьогодні, о 14.30 посол Чеської Республіки Іван Почух спільно з представниками Харківської облдержадміністрації та Агентства ООН у справах біженців передав гуманітарну допомогу від Уряду Чехії внутрішньо переміщеним особам, що проживають на території області.

Довідка. Апарат «Monnal-T75» - сучасний апарат штучної вентиляції легенів, призначений для дорослих, дітей та новонароджених з масою тіла більшою за 3 кг. Апарат забезпечує можливість проведення як штучної, так і допоміжної вентиляції (в тому числі і неінвазивної) в режимах як за об’ємом, так і за тиском у дихальних шляхах пацієнта. «Monnal-T75» обладнаний вбудованою акумуляторною батареєю, що забезпечує його роботу протягом 1 години при вимкненні зовнішнього живлення.

Відділення інтенсивної терапії КЗОЗ «ОКЛ-ЦЕМД та МК» розраховано на 15 ліжок. Щорічно у відділенні лікуються 1800-2000 хворих з різноманітною патологією (захворюваннями, травмами та гострими отруєннями), що супроводжується розладами життєво важливих функцій. Близько третини з них (600-800) потребують тривалої (більше за 1 добу) штучної вентиляції легенів. Іноді кількість хворих, яким проводиться ШВЛ, досягає 14.

Шприцевий насос ТОР-5510 є простим у використанні та надійним пристроєм, який забезпечує можливість цілодобового введення розчинів за допомогою шприца будь-якої ємкості будь-якого виробника з високою точністю.Скачати відео

Фото

Теги: терапія медичне обладнання почух апарат чехия посол

Версія для друку Поділиться:


Вверх