Харківські боксери вибороли три медалі на чемпіонаті України

На чемпіонаті України з боксу серед чоловіків до 22 років, який відбувся у Вінниці, харківські спортсмени завоювали золоту, срібну та бронзову медаль. Чемпіоном України у вазі до 91 кг став Рамазан Муслімов. На шляху до титулу харківський боксер впевнено переміг суперника з Черкаської області, в півфіналі нокаутував в першому раунді боксера Вінницької області, а у фіналі роздільним рішенням суддів 2:1 здолав киянина Дмитра Лісового.

Віце-чемпіоном у ваговій категорії до 69 кг став харків’янин Микита Радіонов. У фінальному бою він за одноголосним рішенням суддів 3:0 поступився супернику з Вінницької області Сергію Богачуку.

Бронзовим призером чемпіонату став Алієв Хазар. В півфіналі вагової категорії до 64 кг харківський боксер програв майбутньому чемпіону Мгеру Оганісяну з Вінницької області.

Тепер молоді боксери будуть відстоювати честь України на міжнародному турнірі з боксу серед чоловіків до 22 років, який з 23 по 26 листопада цього року відбудеться в Сербії.