Харківські бадмінтоністи здобули золоті медалі на турнірі в Ізраїлі

Харківські бадмінтоністи стали переможцями у трьох категоріях на міжнародному турнірі з бадмінтону «Hatzor International 2014» рівня «International Series», який відбувся с 23 по 25 жовтня в Ізраїлі. У чоловічій одиночній категорії перемогу здобув Артем Почтарьов. На шляху до фіналу Артем вибив з боротьби спортсмена з Ізраїлю Бен Бар Давида с рахунком 11:5, 11:1, 11:7, в чвертьфіналі - білоруса Дмитра Супрунюка - 11:5, 11:4, 11:4, а в півфіналі - болгарина Івана Русева - 11:2, 9:11, 10:11, 11:5, 11:5. У фіналі суперником Артема Почтарьова мав стати ще один представник Болгарії - Благовест Кісев, але матч не відбувся через травму болгарина. Таким чином, перемога була присуджена харків'янину.

Також на рахунку харківських бадмінтоністів золото в парній чоловічій категорії, Її завоювали Артем Почтарьов та Геннадій Натаров. У чвертьфіналі Артем і Геннадій розправилися з ізраїльською парою Леон Пугач - Авів Сейд з рахунком 11:6, 11:5, 11:6, потім з рахунком 11:5, 11:8, 11:9 був розбитий ще один ізраїльський дует Даніель Бедрак - Джонатан Левіт. У фінальному матчі харків'яни також здолали ізраїльську пару Олександр Басс - Лиор Кройтер з рахунком 11:5,11:10, 11:10.

Ще одне золото Геннадій Натаров завоював в змішаній категорії в парі з Юлією Казаріновою з Миколаєва. У чвертьфіналі українці обіграли ізраїльтян Лер Кройтер і Дану Кугель - 11:8, 11:2, 11:3, у півфіналі - Аріель Шаїнського і Аліну Пугач - 11:6, 11:8, 11:4, а у фіналі Геннадій Натаров та Юлія Казарінова святкували перемогу над інтернаціональним дуетом французом Флорента Рянчо і Кейт Фу Кьюн з Республіки Маврикій. Їх Юлія та Геннадій обіграли з рахунком 11:6, 11:7, 8:11, 11:10, та принесли третє золото в скарбничку української команди.