Харків'янин Владислав Роленко став бронзовим призером чемпіонату Європи з боксу

На молодіжному чемпіонаті Європи з боксу, який проходив з 18 по 25 жовтня в хорватському місті Загреб, харків'янин Владислав Роленко завоював бронзову медаль. До складу збірної команди України входили три харківських боксера - Владислав Роленко, який виступав у ваговій категорії до 75 кг, Микита Чарута - вагова категорія до 52 кг та Сергій Горсков - категорія понад 91 кг. На чемпіонаті Владислав Роленко за очками здолав представника Азербайджану Шаміля Алієва, боксера з Туреччини Хайри Утку Ердогана і спортсмена з Латвії Артйомса Ханевічеса. Але у півфіналі харків'янин за рішенням суддів зазнав поразки від хорвата Лука Плантіча і став, таким чином, бронзовим призером молодіжного Євро.

Микита Чарута і Сергій Горсков поборотися за медалі не змогли. Обидва поступилася в 1/8 фіналу.

Всього на рахунку збірної України чотири медалі - золото, срібло і дві бронзи.

Чемпіоном Європи серед молоді у ваговій категорії до 91 кг став Костянтин Пінчук з Дніпропетровської області, віце-чемпіоном у вазі до 64 кг став Денис Пісоцький з Чернігівської області, а ще одну бронзу отримав Олексій Токарчук з Вінницької області, який виступав у ваговій категорії до 69 кг.