ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Верховну Раду чекають значні зміни. Петро Порошенко

27 жовтня 2014 | 10:23

Зволікати з формуванням нової Верховної Ради, нової парламентської коаліції, нової більшості і нового Уряду ніхто не буде, заявив Президент України Петро Порошенко, виступаючи після завершення голосування у передвиборчому штабі "Блоку Петра Порошенка". "Вперше в історії України владні партії набрали більше 50 відсотків голосів. Це вражає і дає розуміння, що це той кредит довіри, який український народ дав політичним силам, щоб негайно розпочати процес реформ", - наголосив Глава держави.

Президент висловив упевненість у тому, що нарешті у Верховній Раді з'явиться проєвропейська більшість.

При цьому Глава держави наголосив на тому, що Верховну Раду чекають значні зміни, в тому числі - скорочення кількості комітетів. "Комітети не потрібні, це все з минулого, коли намагалися дати хабаря за квотним принципом, щоб якимось чином когось утримати в коаліції, - сказав він, додавши, - Нас в коаліції будуть тримати інші принципи й інші цінності".

Також Глави держави вважає, що буде скорочена і кількість посад в Уряді. "Це те, що сьогодні ми маємо зробити", - сказав він.

Петро Порошенко підкреслив, що, "щоб не втрачати час, коаліційні консультації розпочнуться вже завтра".

Президент заявив, що внесе на затвердження Парламенту ту кандидатуру Прем'єр-міністра, яка буде запропонована парламентською коаліцією.

Глава держави наголосив, що депутати "мають продемонструвати вміння не домовлятися, а брати на себе спільну відповідальність за долю держави, яка опинилася в дуже складному становищі".

"Ми розділяємо відповідальність - Президент, майбутній Прем'єр, Уряд і коаліція. Все у нас вийде", - сказав Петро Порошенко.

Теги: порошенко результати виборів

Версія для друку Поділиться:


Вверх