ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківській області будуть компенсовані витрати на переселенців із зони АТО. Ігор Балута

22 жовтня 2014 | 10:44

Харківській області будуть компенсовані витрати на надання медичної допомоги та інших послуг вимушеним переселенцям з Донецької, Луганської областей, а також АР Крим. Про це під час зустрічі з журналістами повідомив голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута. «Зараз готуються всі документи, і на найближчому засіданні Кабміну нам повернуть наші гроші і, таким чином, компенсують витрати області на забезпечення переселенців», - зазначив керівник області.

Голова ХОДА повідомив, що на сьогоднішній день витрати області на надання допомоги вимушеним переселенцям в питаннях охорони здоров'я, освіти та соціальної сфери склали близько 51 млн.грн. До кінця року, за словами губернатора, ця сума може скласти майже 65 млн.грн. «Тому підтримка держави в цьому питанні необхідна», - підкреслив Ігор Балута.

Нагадаємо, що 11 жовтня в ході робочого візиту до Харкова Президент України Петро Порошенко пообіцяв компенсувати Харківської області витрати на забезпечення переселенців з Донецької та Луганської областей.

25 вересня Харківська обласна рада прийняла звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України про виділення області з держбюджету коштів на переселенців із зони АТО.Скачати відео

Теги: кабмін переселенці компенсація витрати балута

Версія для друку Поділиться:


Вверх