ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Міністерство оборони дозволило сформувати в Харківській області ще один батальйон територіальної оборони

22 жовтня 2014 | 10:11

Міністерство оборони дозволило сформувати в Харківській області ще один батальйон територіальної оборони

Про це під час зустрічі з журналістами повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Балута. «Ми зверталися до Міністерства оборони України та отримали позитивну відповідь на те, щоб сформувати на території Харківської області ще один підрозділ - 44-й батальйон територіальної оборони, де буде танкова рота. Цей батальйон буде виконувати на Харківщині ті ж завдання, які ставилися перед 22-м Харківським батальйоном територіальної оборони», - зазначив Ігор Балута.

Зокрема, за словами керівника області, новий батальйон буде охороняти державні об'єкти, які повинні захищатися за планом територіальної оборони, або, при необхідності, вести бій на території Харківщини спільно з важкоозброєними підрозділами Міністерства оборони і МВС.

Ігор Балута підкреслив, що в новому 44-му батальйоні територіальної оборони буде 10 танків і 20 бронемашин.

Довідка. Батальйони територіальної оборони почали створювати у всіх областях України з кінця березня - початку квітня цього року за розпорядженням Генерального штабу. Чисельність підрозділів - кілька сотень людей. Їх набирають через військкомати з числа військовозобов'язаних, в першу чергу - добровольців, потім закликають відсутніх фахівців. Свою службу батальйони координують з місцевими облдержадміністраціями. Озброєння - звичайне для піхотної частини.

22-й Харківський батальйон територіальної оборони - окремий батальйон, створений в Харківській області за сприяння МВС у Харківській області та знаходиться в оперативному підпорядкуванні Міністерства оборони України. Батальйон був сформований на початку травня і практично відразу ж направлений на блокпости в Луганську область.

Протягом двох тижнів бійців батальйону повинні передислокувати в Харківську область.Скачати відео

Теги: територіальна оборона батальйон балута

Версія для друку Поділиться:


Вверх