ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Луганський аграрний університет переїжджає до Харкова і працюватиме на базі Університету сільського господарства ім. Василенко

21 жовтня 2014 | 15:22

Міністерство аграрної політики та продовольства України перевело Луганський національний аграрний університет на базу Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка. Про це повідомила прес-служба Мінагрополітики.

«Наказами Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20 жовтня 2014 № 408 і 409 встановлено, що до завершення збройного конфлікту на території Луганської області, Луганський національний аграрний університет, за винятком відокремлених структурних підрозділів університету, проводитиме свою освітню діяльність (відповідно з наявною ліцензією на освітню діяльність та сертифікатами про акредитацію) на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка», - йдеться в повідомленні.

Також в повідомленні вказується, що Мінагрополітики продовжує забезпечувати оперативною інформацією працівників та студентів навчальних закладів з питань їх тимчасового переведення, організації освітнього процесу, забезпечення місцем проживання (гуртожитками).

Теги: наказ мінагрополітики луганськ університет

Версія для друку Поділиться:


Вверх