Харківська область та Греція розвивають співробітництво
![Харківська область та Греція розвивають співробітництво Харківська область та Греція розвивають співробітництво](/content/documents/719/71843/thumb-newsSpisok-190x122-c6ce.jpg)
Харківська облдержадміністрація спільно з Посольством України в Греції опрацьовують питання щодо організації виставки конкурентоспроможної продукції Харківщини в рамках постійно діючої виставки українських товарів в «Philippos Business Center» (м. Салоніки). Про це повідомив перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін. "Необхідно розглядати нові можливості не тільки на традиційних ринках збуту, а й прокладати нові шляхи співробітництва. Грецька Республіка є одним з перспективних торгово-економічних партнерів Харківщини в регіоні Східного Середземномор’я. Завдяки постійно діючій виставці в Салоніках, підприємства Харківської області отримають можливість налагодити співробітництво з грецькими партнерами в галузі машинобудування, транспортної інфраструктури, високих технологій, аграрній сфері", - зазначив Ігор Райнін.
"Я впевнений, що для бізнесменів нашого регіону стане корисною можливість презентації власної продукції потенційним грецьким партнерам", – підкреслив перший заступник голови ХОДА.