ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В основі створення ОСББ має бути реальна зацікавленість мешканців у забезпеченні ефективного управління власним майном, а також реальне фінансування. Василь Хома

17 жовтня 2014 | 16:38

Про це зазначив сьогодні в ході обласної селекторної наради заступник голови – керівник апарату ХОДА Василь Хома під час обговорення питання «Про хід створення в області об’єднань співвласників багатоквартирних будинків». «З цією метою недостатньо сподіватися на державні програми та кошти державного бюджету. Необхідно орієнтуватися, в першу чергу, на реальні можливості місцевих бюджетів усіх рівней. Ми повинні створювати таку кількість ОСББ, яку зможемо реально забезпечити фінансовим ресурсом», - сказав він.

Департамент житлово – комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації надано доручення спільно з науковцями проаналізувати стан і перспективи створення та функціонування ОСББ. За результатами роботи запропонувати ефективний механізм, який дозволить мешканцям багатоквартирних будинків впевнено вживати заходів щодо реалізації таких проектів.

Довідка. За інформацією директора Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА Романа Гриви, з початку року в області зареєстровано 36 об'єднань і станом на 01.10.2014 всього налічується 763 ОСББ. Рівень виконання річного плану в середньому по області складає 33% (для порівняння: за аналогічний період 2013 року в області було створено 56 ОСББ).

Теги: осбб хома селектор

Версія для друку Поділиться:


Вверх