Марина Ільінська завоювала два золота юнацького чемпіонату України з бадмінтону

Три медалі здобули харків'яни на чемпіонаті України з бадмінтону серед юнаків та дівчат 1999 року народження, який пройшов у Миколаєві. Участь в чемпіонаті взяло 69 спортсменів з Харківської, Вінницької, Дніпропетровської, Львівської, Миколаївської та Черкаської областей. Харківську область представляли 16 юних бадмінтоністів. Дві золоті медалі (в жіночій одиночній та жіночій парній категорії) завоювала Марина Ільінська. У фіналі одиночній категорії харків'янка перемогла спортсменку з Дніпропетровської області Валерію Жданову, а в парній разом з харків'янкою Даною Гриненко вони обіграли дніпропетровську пару Валерія Жданова - Наталія Рутгайзер.

Також на рахунку харківських бадмінтоністів бронза, яку завоював Кирило Щур в чоловічій одиночній категорії. У матчі за третє місце Кирило обіграв суперника з Вінницької області Владислава Агафонова.