Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Міністр освіти Сергій Квіт зустрівся з ректорами харківських вузів

15 жовтня 2014 | 17:49

Міністр освіти Сергій Квіт 15 жовтня відвідав Харківську область. Міністр провів зустріч з ректорами вузів в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна. Сергій Квіт також поспілкувався з професорсько-викладацьким складом, співробітниками та студентами вузів Харкова. Міністр розповідав їм про імплементацію нового Закону України «Про вищу освіту», роботу міністерства в цьому напрямку, і поділився власним баченням змін, які повинні відбутися в освіті і науці в найближчому майбутньому.

Міністр підкреслив, що в основі нового закону лежить ідея університетської автономії, що передбачає академічну, фінансову та організаційну самостійність ВНЗ. Він зазначив, що скорочення навантаження викладачів вузів до 600 годин на рік дозволить викладацькому складу приділяти більше часу науці і підвищенню власної кваліфікації, а термін перебування ректорів і деканів вузів на посаді буде обмежений двома п'ятирічними періодами.

Сергій Квіт також розповів про нову структуру - Національне агентство по забезпеченню якості вищої освіти. «В його роботі за принципом квотування прийматимуть участь представники вузів, роботодавці, студенти, однак не будуть задіяні ректори вузів і співробітники Міносвіти. Агентство покликане давати оцінку якості освіти, яке дає той чи інший вуз», - підкреслив міністр.

Він додав, що повна імплементація закону займе близько трьох років, і результатом має стати покращення якості вищої освіти в Україні і подолання корупції в цій сфері.


Теги: освіта вузи ректори квит

Поділиться:Схожі новини