Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Шановні слобожанці!

Шановні слобожанці!

Сердечно вітаю вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці і Пріснодіви Марії. "Через Тебе звершуються перемоги", - співають православні християни в Акафісті - найпоетичнішій з молитов, звернених до Пресвятої Богородиці. Ці слова набувають особливого значення в день вшанування Покрови Пресвятої Богородиці. Саме цього дня ми пригадуємо,як передав свою державу під покрову Пресвятої Богородиці великий князь Ярослав Мудрий після перемоги над печенігами. Звертаємося подумки до лицарського минулого Запорозької Січі, котра завжди мала за своє серце Покровську церкву, а на хоругвах так любила зображувати покрову Богородиці, простягнуту над козаками.

Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців. І надалі героїчна історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, українське військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Воїнство і козацтво - звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг.

Нехай у цей святий день благодаттю й любов'ю сповняться наші серця. Нехай Покрова Пресвятої Богородиці оберігає усіх нас та нашу Україну.

Слава Україні!

Голова Харківської облдержадміністрації
Ігор Балута