ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Міністр Юстиції відвідає Харків, щоб взяти участь в обговоренні стану судової експертизи в Україні

13 жовтня 2014 | 16:41

15 жовтня в Національній академії правових наук України (вул. Пушкінська, 70) відбудеться науково-практичний семінар за темою «Реформування законодавства у сфері судово-експертної діяльності». Початок заходу – об 11.00. У ході семінару планується проаналізувати сучасний стан судової експертизи в Україні, обговорити актуальні проблеми з удосконалення методичного забезпечення судово-експертної діяльності, правових та організаційних основ судово-експертної діяльності, а також здійснити обмін досвідом між ученими та практиками.

У роботі семінару заплановано участь Міністра юстиції України Павла Петренка, президента Національної академії правових наук України, академіка Василя Тація, директора Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. М.С. Бокаріуса Андрія Лозового та інших експертів, професорів, представників громадських організацій.

О 13:00 для ЗМІ заплановано брифінг Міністра юстиції України, а також зустріч спікерів з журналістами та зацікавленими представниками громадськості.

Теги: семінар петренко міністр юстиції судова експертиза академія правових наук

Версія для друку Поділиться:


Вверх