Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Василь Хома провів виїзну нараду з питання облаштування та створення належних побутових умов для підрозділів Міноборони та Нацгвардії України

08 жовтня 2014 | 14:33

Заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Василь Хома у ході робочої поїздки до Чугуївського району провів нараду з питання облаштування та створення належних побутових умов для підрозділів Міністерства оборони України та Національної гвардії України, що вийшли із зони АТО та дислоковані на території Харківської області. Василь Хома ознайомився з місцями розташування військовослужбовців, провів співбесіди з командуванням та особовим складом на предмет задоволення поточних проблем життєзабезпечення.

За підсумками наради Василь Хома надав доручення протягом двох діб забезпечити місця розташування твердим паливом – дровами, освітленням, облаштувати місця загального користування та особистої гігієни, створити умови для вивезення твердих побутових відходів.

Також віце-губернатор звернув увагу керівників міста та району на необхідність обмеження продажу спиртних напоїв для військовослужбовців, а також упорядкування роботи торговельних майданчиків поблизу місць розташування військовослужбовців.

Командуванню військових частин спільно з органами військової служби правопорядку та органами внутрішніх справ запропоновано провести роз´яснювальну роботу з особовим складом щодо кримінальної відповідальності за порушення військової дисципліни та громадського порядку за межами розташування військових частин, посилити контроль за зберіганням зброї та набоїв, а також визначити порядок використання транспортних засобів підрозділів.


Теги: підрозділи хома військова частина

Поділиться:Схожі новини