ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Закінчилася вступна кампанія до професійно-технічних навчальних закладів області

03 жовтня 2014 | 10:58

Закінчилася вступна кампанія до професійно-технічних навчальних закладів області

Як повідомив перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін, 1 жовтня закінчилася вступна кампанія 2014 року до професійно-технічних навчальних закладів області, яка тривала три місяці. Набір до 47 професійно-технічних навчальних закладів Харківської області здійснено за 18 напрямами економічної діяльності.

Найбільшим попитом користуються професії: «Слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста електропоїзда», «Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів», «Кухар. Офіціант. Бармен», «Електрозварник ручного зварювання», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва. Слюсар з ремонтну сільськогосподарських машин та устаткування. Водій автотранспортних засобів».

286 абітурієнтів із Донецької та Луганської областей (із Донецької області – 120, Луганської області – 166) виявили бажання навчатися в професійно-технічних навчальних закладах Харківської області.

Ігор Райнін підкреслив, що упродовж вступної кампанії не надійшло жодної заяви чи скарг стосовно порушень у роботі приймальних комісій.

Теги: райнін абітурієнти професії вступна кампанія пту

Версія для друку Поділиться:


Вверх