ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Для пільгового проїзду залізницею дані студентського та учнівського квитків звірятимуть із електронною базою Міносвіти

30 вересня 2014 | 11:57

Для пільгового проїзду залізницею дані студентського та учнівського квитків звірятимуть із електронною базою Міносвіти

З 1 жовтня 2014 року у залізничних касах дані студентського (учнівського) квитка будуть перевіряти у Єдиній державній електронній базі з питань освіти, яку сформувало Міністерство освіти і науки України. Оформлення пільгового проїзду у поїздах міжміського сполучення студентам вищих навчальних закладів І - ІV рівнів акредитації та учням професійно-технічних закладів буде здійснюватись тільки у разі співпадіння номеру студентського квитка, прізвища та імені студента, зазначених у студентському квитку, з інформацією у електронній базі Міністерства.

Міінстерство освіти та науки  закликає студентів та учнів перевірити дані щодо наявності власного студентського (учнівського) квитка у створеній Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО) (http://www.inforesurs.gov.ua/info-per/inforesurs-per-doc.html). У разі відсутності зазначених даних, МОН радить студенту або учню звернутися до адміністрації навчального закладу, в якому він навчається.

Після тестування електронної бази у залізничних касах студенти зможуть купувати квитки з пільгою також і через онлайн-систему booking.uz.gov.ua.

Довідково: Зміни у правилах оформлення пільгових проїзних документів студентам та учням передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2013 № 784 "Про внесення змін до пункту 6 Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів І - ІV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України".

Теги: студент пільги залізниця

Версія для друку Поділиться:


Вверх