ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Депутати облради саботували прийняття двох Програм, направлених на підвищення обороноздатності регіону. Ігор Балута

25 вересня 2014 | 17:58

Депутати облради саботували прийняття двох Програм, направлених на підвищення обороноздатності регіону. Ігор Балута

«Сьогодні, 25 вересня, депутати Харківської облради в ході засідання сесії облради саботували прийняття двох важливих програм - Програми територіальної оборони Харківської області на 2014-2015 роки та Програми з облаштування та реконструкції українсько-російської ділянки державного кордону в межах Харківської області. Ці програми були спрямовані на підвищення обороноздатності регіону», - заявив журналістам 25 вересня на брифінгу голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута. «Вважаємо, що оцінку депутатському корпусу повинні дати правоохоронні органи, прокуратура і СБУ. Деякі депутати дозволяють собі критикувати мирні ініціативи Президента України, в той час як самі знаходяться на курортах і з'являються в сесійній залі з бронзовим відливом. А в цей час наші земляки, бійці спецпідрозділів «Слобожанщина», «Харків-1», «Харків-2», 22-й батальйон територіальної оборони захищають Батьківщину і проливають за неї кров», - зазначив Ігор Балута.

«Депутати таким голосуванням плюнули в обличчя не Харківської облдержадміністрації, а всієї України, і приховали свою причетність до цього, відмовившись поіменно голосувати за вищезазначені Програми», - додав керівник області.

Довідка. 25 вересня на пленарному засіданні ХХХ сесії Харківської обласної ради депутати облради не прийняли «Програму територіальної оборони Харківської області на період 2014-2015 років». З облбюджету пропонувалося виділити 8 млн. 59 тис.грн., з них 7 млн. 251 тис. - в 2014 р. За ухвалення програми проголосували тільки 28 депутатів. Більше 40 - взагалі відмовилися брати участь в голосуванні.

Кошти планувалося спрямувати на посилення охорони і захисту важливих для життєдіяльності області об'єктів, органів управління і населених пунктів, фінансувати формування підрозділів оборони, а саме: батальйонів територіальної оборони, підрозділів оборони, підрозділів охорони, а також їх матеріально-технічне забезпечення, створення складів зброї та боєприпасів.Скачати відео

Фото

Теги: програма територіальна оборона депутати балута granica

Версія для друку Поділиться:


Вверх