Ігор Балута провів виїзну нараду з підготовки господарського комплексу до осінньо-зимового періоду
![Ігор Балута провів виїзну нараду з підготовки господарського комплексу до осінньо-зимового періоду Ігор Балута провів виїзну нараду з підготовки господарського комплексу до осінньо-зимового періоду](/content/documents/716/71573/thumb-newsSpisok-190x120-ec79.jpg)
Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута 16 вересня в Ізюмському районі (Харківська обл.) провів виїзну нараду з керівниками структурних підрозділів ХОДА. На нараді обговорили питання, пов'язані з підготовкою господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери Харківщини до осінньо-зимового періоду, організацією опалювального сезону, а також розселенням великої кількості переселенців в опалювальні приміщення.