ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківщина отримала більше 10 мільйонів гривень для виплати аграріям області заборгованості по дотаціях за 2013 рік

10 вересня 2014 | 17:38

У 2013 році сільгосптоваровиробникам Харківської області було нараховано 17,6 млн.грн. бюджетних дотацій. Фактично було виплачено менше третини - 5,7 млн.грн. Заборгованість з боку держави в сумі 11,9 млн.грн. лягла на плечі аграріїв, позбавляючи господарства області обігових коштів і можливостей розвитку виробництва. Як повідомив перший заступник голови Харківської ОДА Ігор Райнін, завдяки спільній роботі з Кабінетом Міністрів України, гострота цієї проблеми була знята. В серпні 2014 р. в Харківську область надійшло 10,8 млн.грн. для виплати кредиторської заборгованості сільгосптоваровиробникам за всіма програмами, крім заборгованості за покупку племінної худоби. З минулого тижня почалися активні перерахування коштів на рахунки одержувачів.

Станом на 5 вересня товаровиробникам вже перераховано 7,7 млн.грн., в тому числі за утримання молодняку великої рогатої худоби - 6,8 млн.грн. (70,8%), за установки індивідуального доїння - 456,5 тис.грн. (63,5%), сільгосппідприємствам за корів м'ясного напряму продуктивності - 471,2 тис.грн. (100%).

«У п’ятнадцяти районах Харківщини заборгованість вже погашена. Сподіваємося, що до кінця року ми зможемо повністю розплатитися з нашими сільгосптоваровиробникам за боргами за 2013», - прокоментував ситуацію Ігор Райнін.

Теги: райнін сільськогосподарські підприємства дотації виплати аграрії

Версія для друку Поділиться:


Вверх