Обласна влада взаємодіє з громадськістю в питанні зміцнення обороноздатності Харківської області
![Обласна влада взаємодіє з громадськістю в питанні зміцнення обороноздатності Харківської області Обласна влада взаємодіє з громадськістю в питанні зміцнення обороноздатності Харківської області](/content/documents/715/71463/thumb-newsSpisok-190x120-4f85.jpg)
Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута 3 вересня зустрівся та провів нараду з представниками громадських організацій Харківщини, які брали участь у пікеті біля будівлі облдержадміністрації. З ініціативною групою Ігор Балута обговорив питання взаємодії влади та громадськості в зміцненні обороноздатності Харківської області. За результатами зустрічі була створена постійно діюча робоча група з питань взаємодії. Робочу групу очолив тимчасово виконуючий повноваження заступника голови облдержадміністрації Іван Варченко.