ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Представники міжнародних компаній та інвестиційних фондів відвідають Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи»

04 вересня 2014 | 12:19

На Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи», який пройде 5 вересня в Харкові (готель «Kharkiv Palace»), очікується велика кількість українських і міжнародних гостей. Так, за словами першого заступника голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Райнін, свою участь у форумі підтвердили експерти з дванадцяти країн світу. Відвідати захід збираються директор з розвитку бізнесу «PwC Україна» Енді Кузич, президент Американської Торгової Палати в Україні Кейсі Бернард, голова компаній «Шелл» в Україні Грехем Тайлі, президент «The Bleyzer Foundation» Майкл Блейзер, Надзвичайні і Повноважні Посли Латвії, Азербайджану, Білорусі, В'єтнаму, Туреччини.

Очікуються представники посольств Нідерландів, Швеції, Великобританії, Франції, Угорщини, Канади, генеральні консули Німеччини та Польщі, а також керівники державних установ, що займаються інноваційною та інвестиційною діяльністю, представники міжнародних компаній, інвестиційних фондів і фінансово-промислових груп.

Нагадаємо, що в рамках проведення форуму 4 вересня в Харкові буде відкрито два Почесних консульства - Туреччини та Білорусі. Відкриття Почесного консульства Туреччини відбудеться о 15.00 за адресою вул. Пушкінська, 57. Почесне консульство Білорусі буде відкрито в цей же день о 18.00 за адресою вул. Сухумська, 24.

Теги: форум харківські ініціативи програма інвестування компанії

Версія для друку Поділиться:


Вверх