ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Житлові будинки Харківської області готові до зими майже на 90 відсотків

29 серпня 2014 | 15:34

Житлові будинки Харківської області готові до зими майже на 90 відсотків

29 серпня відбулася обласна селекторна нарада під головуванням заступника голови - керівник апарату ХОДА Василя Хоми. Були розглянуті питання підготовки житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2014 - 2015 років. Згідно інформації першого заступника директора Департаменту житлово-комунального господарства і розвитку інфраструктури ХОДА Сергія Дорошенка, станом на 28 серпня комплексна підготовка житлового фонду області до осінньо-зимового періоду складає 87,3%. На виконано ремонтних робіт фактично використано 54,3 млн.грн. 100% підготовлено житловий фонд у 13 районах області та містах Люботин і Первомайський.

Що стосується виплат через Держказначейство, то заступник начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Харківській області Тетяна Іванова доповіла, що «всі платіжні доручення по загальному і спеціальному фонду державних і місцевих бюджетів, які були в органах Державної казначейської служби на 28 серпня, по капітальних видатках, які перевірені і підтверджені Державною фінансовою інспекцією, оплачені на 100%».

«Я прошу керівників районів та міст обласного значення в найкоротший термін передати всі платіжні доручення до казначейської служби. Зараз є кошти, ідуть виплати, і проблем з їх проведенням, особливо тих, що стосуються підготовки об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період, немає. Прошу звернути на це увагу», - наголосив Василь Хома.

Підсумки роботи з підготовки області до зими будуть підведені на окремих засіданнях, які заплановано провести з 4 по16 вересня.

Довідка. Станом на 28.08.14 теплове господарство області підготовлено на 83,7% (котельні - 93,9%, теплові мережі - 83,7%). Проведено капітальний ремонт на 24 котельних, що становить 114,3% від запланованого. Водопровідно-каналізаційне господарство в цілому підготовлено на 91,9%.
Об’єкти соціальної сфери: на 100% підготовлені загальноосвітні та дошкільні учбові заклади, на 93% - лікувальні установи.
Підготовка вулично-дорожної мережі складає 70,6% (готовність снігоприбиральної техніки - 88%, заготовка протиожеледних матеріалів - 38%, укладено договорів на залучення додаткової техніки сторонніх організацій 86%).

Теги: підготовка до зими будинки хома

Версія для друку Поділиться:


Вверх