Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У галереї «Мистецтво Слобожанщини» відкривається фотовиставка, присвячена Слов'янську

У галереї «Мистецтво Слобожанщини» відкривається фотовиставка, присвячена Слов'янську

28 серпня о 17.00 в галереї «Мистецтво Слобожанщини» (Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх) відбудеться урочисте відкриття фотовиставки - акції «Який тендітний світ …», присвяченої м.Слов'янську. Експозиція підготовлена творчим тандемом: фотохудожником Ігорем Лаптєвим і журналістом Інною Можейко. Автори протягом семи років приїздили до Слов'янську, іноді по 5-7 разів на рік. Вони впевнені, що унікальний матеріал, накопичений за ці роки, в контексті останніх подій зробить цей проект цікавим для харків'ян.

На виставці будуть представлені 80 робіт, відібраних з кількох тисяч. За словами авторів, проект змушує замислитися про те, наскільки крихкий світ і як легко його зруйнувати, якщо розгойдувати корабель державності.

Слов'янськ в контексті цього – просто приклад, який автори використовують, щоб допомогти і застерегти. Фотовиставка наочно показує: світ – дуже тендітна категорія, яку необхідно цінувати і утримувати спільними силами.

Виставка працюватиме до 16 вересня. Вхід вільний! Час роботи: ВТ-СБ, 11.00-19.00, без перерви.

Довідка. Ігор Лаптєв – фотограф, фотохудожник. Автор проектів «36 кадрів» (Слов'янськ, Краматорськ, 2011 рік), «Жорна часу» (Харків, 2012 рік), «Харків. Переломлення часу» (Харків, 2012 рік), «Чи можна душу розповісти?» (Харків, 2013), «Залишитися в бронзі навіки» (Харків, 2014). Член НСЖУ з 2011 року.
Інна Можейко – історик, журналіст. Автор книги «Харків. Пульс минулого». Співавтор книг «100 знаменитих харків'ян», «Невідомий Харків», «Харків і час». Член НСЖУ з 2003 року. Лауреат Муніципальної премії.