Харківські волонтери призначені позаштатними радниками Ігоря Балути
![Харківські волонтери призначені позаштатними радниками Ігоря Балути Харківські волонтери призначені позаштатними радниками Ігоря Балути](/content/documents/714/71394/thumb-newsSpisok-185x120-4a63.jpg)
Представники харківських волонтерських організацій на громадських засадах введені в групу радників голови Харківської обласної державної адміністрації Ігоря Балути. Зокрема, позаштатними радниками з соціальних питань призначені волонтери Вікторія Мілютіна, Тетяна Бідняк і Євгенія Левінштейн. Про це йдеться в розпорядженнях голови ХОДА №641, №642 и №643-к відповідно.
Нагадаємо, на зустрічі голови ХОДА з представниками Ради волонтерських організацій 20 серпня було прийнято рішення про делегування волонтерів на посади позаштатних радників Ігоря Балути.