ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківська область у трійці лідерів України за результатами оздоровчої кампанії дітей 2014 року

27 серпня 2014 | 12:24

За попередніми підсумками Міністерства молоді та спорту України цьогорічної оздоровчої кампанії, Харківська область знаходиться на 3 місці серед регіонів України (1 місце – Черкаська обл., 2 місце – Кіровоградська обл.). 83% дітей Харківщини віком від 7 до 17 років було оздоровлено у таборах відпочинку. Про це сьогодні розповіла у програмі «Ранковий ексклюзив» на обласному державному радіо заступник директора Департаменту – начальник управління з молодіжної політики та організації оздоровлення дітей Департаменту у справах молоді та спорту ХОДА Лариса Козлова/

«Цього року ми планували оздоровити 200 тисяч 872 дитини, це 85% всієї кількості дітей області. Зараз діти продовжують оздоровлюватися і на Азовському, і на Чорному морі, і у наших таборах, тому остаточний підсумок ми будемо підводити після 20 вересня», - сказала вона.

За інформацією Департаменту у справах молоді та спорту ХОДА, у 2014 році з обласного бюджету для придбання путівок було виділено 7 млн. 223 тисячі грн., що на 2 млн.грн. більше, ніж минулого року. У місцевих таборах на території області відпочили 91 тисячі 833 дітей. В стаціонарні заклади за межі області було направлено на оздоровлення 6 тисяч 705 дітей. Ці діти відпочили в таборі «Молода гвардія» (м.Одеса), санаторії «Таврія» (Херсонська область), 466 дітей було направлено в табір «Гвоздика» (сел.Кирилівка), 3 тисячи 706 дітей відпочивали в Сумській, Миколаївській, Запорізькій областях.

«Для Харківської області це не дуже багато, але ми бачимо, що оздоровленню дітей обласною адміністрацією приділялася особлива увага і у такий непростий час. Навіть в Ізюмі, який знаходився в зоні АТО, був відкритий табір, і він був завантажений перші 2 місяці. На території табору була посилена охорона, працювала санітарна служба, харчування було п’ятиразове», - розповіла Лариса Козлова.

Довідка. У 2014 році на території Харківської області працювали 28 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, 727 таборів з денним перебуванням (пришкільні), 189 таборів праці та відпочинку, 4 наметових містечка.

Теги: діти табори оздоровлення козлова

Версія для друку Поділиться:


Вверх