ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Близько 700 дітей, які приїхали із зони АТО, 1 вересня підуть вчитися до харківських шкіл

13 серпня 2014 | 13:13

У Харкові пройшло засідання Регіонального координаційного штабу з питань, пов'язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території і районів проведення АТО, під керівництвом заступника голови ХОДА Юрія Георгієвського. Засідання пройшло в рамках виконання протоколу Міжвідомчої координаційної Штабу від 5 серпня 2014 р. під керівництвом Віце-прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. На засіданні були розглянуті питання про підготовку навчальних закладів області до нового навчального року (в тому числі в розрізі урахування потреб переселенців) і про працевлаштування вимушених переселенців (з подальшим залученням їх до громадських робіт).

Згідно з даними моніторингу Департаменту науки і освіти ХОДА, станом на 12 серпня вже 700 дітей, приїхавши з батьками із зони АТО, поставлені на облік в Харківській області і підуть на навчання 1 вересня. Навчальні заклади області готові їх прийняти. Також в області налічується близько 250 дітей, батьки яких планують виїхати назад додому до початку навчального року. Це дані попереднього аналізу та оперативного збору інформації. Уточнена цифра буде надана після 20 серпня.

Згідно з даними обласного центру зайнятості, в області ведеться активна робота в напрямку працевлаштування переселенців із зони АТО. Всього в області представлено 2500 вакансій, по Україні цей показник становить 40 000.

За підсумками засідання штабу було дано доручення задіяти діапазон вільних вакансій для працевлаштування переселенців не тільки на території Харківської області, а й по всій Україні з перспективою залучення їх до реконструкції зруйнованої інфраструктури на сході України.

Теги: діти ато школи георгієвський

Версія для друку Поділиться:


Вверх