Сільгосптоваровиробники Харківщини передали продукти харчування для військовослужбовців АТО
![Сільгосптоваровиробники Харківщини передали продукти харчування для військовослужбовців АТО Сільгосптоваровиробники Харківщини передали продукти харчування для військовослужбовців АТО](/content/documents/713/71259/thumb-newsSpisok-200x133-809b.jpg)
Департамент агропромислового розвитку ХОДА разом з Первомайською райдержадміністрацією організували серед сільгосптоваровиробників Харківської області збір продуктів харчування, які вчора передали до пожежної частини у місті Ізюм. Так аграрії намагаються підтримати військовослужбовців, які беруть участь у АТО. Цього разу допомогу військовим надали ТОВ «Надія», а також сільгосптоваровиробники і сільські ради Первомайського району.
Серед продуктів, які отримали військові, - борошно, крупи, макаронні вироби, консерви, олія, цукор, овочі, мед, печиво, цукерки, варення та інші харчі.