Харків'яни - призери Європейських університетських ігор з бадмінтону
![Харків'яни - призери Європейських університетських ігор з бадмінтону Харків'яни - призери Європейських університетських ігор з бадмінтону](/content/documents/713/71239/thumb-newsSpisok-190x127-803d.jpg)
6 - 8 серпня в Роттердамі (Нідерланди) пройшли особисті змагання других Європейських університетських ігор з бадмінтону. Харків'яни завоювали одну золоту та три бронзові медалі. Віталій Конов і Єлизавета Жарка завоювали золоті медалі в змішаній парній категорії. На шляху до «золота» українці здолали представників Литви, Росії, Португалії, Польщі і, нарешті, у фіналі - господарів ігор голландців.
Дар'я Самарчанц посіла третє місце в жіночій одиночній категорії. Спортсменка досить впевнено з відривом у рахунку перемогла своїх суперниць на шляху до півфіналу, де з волі жереба їй дісталася сіяна першою на турнірі Несліхан Йігіт з Туреччини, яка виявилася сильнішою.
Віталій Конов і Кирило Нестеренко завоювали бронзові медалі в чоловічій парній категорії, а Єлизавета Жарка і Дарина Самарчанц - відповідно в жіночій парній категорії.
Вітаємо спортсменів та тренерів з успішним виступом!