У Харкові пройшла нарада з організації відправки особистих речей загиблих в катастрофі літака «Боїнг 777-200»
![У Харкові пройшла нарада з організації відправки особистих речей загиблих в катастрофі літака «Боїнг 777-200» У Харкові пройшла нарада з організації відправки особистих речей загиблих в катастрофі літака «Боїнг 777-200»](/content/documents/713/71211/thumb-newsSpisok-190x120-e13c.jpg)
Сьогодні, 5 серпня, в готелі «Харків Палац» пройшла нарада під керівництвом голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Балути, яка була присвячена питанням, пов'язаним з організацією відправки з України особистих речей загиблих у катастрофі літака «Боїнг 777-200». У нараді взяли участь представники голландської сторони, Міністерства закордонних справ України, керівництво управління СБУ в Харківській області, ГУ МВС України в Харківській області, Харківської митниці Міністерства доходів і зборів України, Харківського прикордонного загону, структурних підрозділів ХОДА, міжнародного аеропорту «Харків».
Учасники наради обговорили робочі питання, пов'язані з реєстрацією, документуванням і безпосередньо відправкою особистих речей загиблих із Харкова до Нідерландів.