Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

ХОДА продовжує сприяти роботі іноземних фахівців, які прибули до Харкова у зв'язку з катастрофою літака «Боїнг 777-200»

ХОДА продовжує сприяти роботі іноземних фахівців, які прибули до Харкова у зв'язку з катастрофою літака «Боїнг 777-200»

У Харківську область практично щодня прибувають фахівці з Королівства Нідерландів та Австралії для роботи з розслідування обставин катастрофи літака «Малазійських авіаліній». Про це під час робочої поїздки в Ізюм та Донецьку область у п'ятницю, 1 серпня, розповів голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута. За його словами, Харківська область продовжує активно допомагати та сприяти групам іноземних фахівців, виконуючи доручення глави Держкомісії з розслідування обставин катастрофи Боїнга МН17, Віце-прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. «Нам поставлено завдання щодо забезпечення роботи Комісії на території Харківської області, а також, так виходить, що частково і на території Донецької та Луганської областей», - пояснив Ігор Балута. 

У ході робочої поїздки до Ізюма, Слов'янська та Краматорська військові медики з Королівства Нідерландів ознайомилися з роботою Ізюмської центральної міської лікарні, а також зустрілися з представниками штабу АТО для того, щоб обговорити маршрути руху голландських фахівців до місця аварії літака і назад.

«Медики оглянули нашу районну лікарню - палати інтенсивної терапії, оперблок, ознайомилися з нашим обладнанням, щоб синхронізувати поставки з Голландії свого обладнання, яке їм необхідно, оскільки передбачається планове медичне забезпечення тих фахівців, які працюватимуть внаслідок катастрофи «Боїнга 777-200», - розповів Ігор Балута.

За словами голови ХОДА, Харківська область повністю готова виконати цю роботу і буде її продовжувати за участю як голландських, так і австралійських фахівців. «Все, що необхідно, ми робимо зараз, і будемо робити надалі», - запевнив Ігор Балута.