Юні харківські тхеквондісти потрапили до п’ятірки кращих на чемпіонаті світу

З 24 по 27 липня в столиці Азербайджану відбувся перший в історії чемпіонат світу з тхеквондо ВТФ серед кадетів. В першому чемпіонаті світу серед спортсменів 12-14 років прийняли участь два харківські тхеквондисти, які показали високий результат та поступилися лише в чвертьфіналах майбутнім призерам цих змагань.

Олександр Дзюба у ваговій категорії до 41 кг здолав суперників з Філіппін та Нідерландів, та поступився іранцю, який у підсумку здобув срібну медаль чемпіонату. В свою чергу Микита Мазур у ваговій категорії до 53 кг, здолав суперників з Йорданії та Азербайджану, але в чвертьфіналі поступився бронзовому призеру – спортсмену з Франції.

Загалом збірна України здобула в Баку дві медалі. Золото виборола киянка Вікторія Собко, а бронзу Євген Сайгаков з Дніпропетровської області.