ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Понад 1,6 млн гривень благодійної допомоги отримали військові лікарі Харківщини

28 липня 2014 | 11:26

У Харківській області органи влади, місцевого самоврядування та благодійні організації надають всіляку моральну і матеріально-технічну підтримку постраждалим в зоні антитерористичної операції військовослужбовцям, які лікуються у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону (ВМКЦ ПнР). «Тільки за останні два місяці військові лікарі отримали різної допомоги на загальну суму понад 1,6 мільйони гривень. Гроші направлені на придбання спеціального медичного обладнання, багатофункціональних ортопедичних ліжок, інвалідних колясок, перев’язувальних матеріалів тощо. При цьому, певну частину цього майна ми направили в зону АТО до польових медичних пунктів», - зазначив заступник начальника ВМКЦ ПнР, полковник медичної служби Микола Карпенко.

За словами військових медиків, велика допомога у догляді за пораненими надходить з боку волонтерської групи Харківського національного медичного університету. А морально-психологічним станом поранених бійців опікуються фахівці Харківського фонду психологічних досліджень.

«За увесь час проведення антитерористичної операції, військові лікарі надали допомогу у стаціонарних умовах понад 600 військовослужбовцям різних силових структур, які прибули до Харкова із зони АТО. На даний час у нас перебуває близько 100 учасників АТО», - додав Микола Карпенко.

Фото

Теги: ато карпенко допомога

Версія для друку Поділиться:


Вверх