Харківські легкоатлети на чемпіонаті України стартували з золота

24 липня 2014 року у Кіровограді стартував чемпіонат України серед молоді з легкої атлетики, який зібрав майже 700 атлетів з усіх областей країни. Перший день змагань приніс Харківській області три золоті медалі.

В перший день змагань чемпіонкою країни стала харків’янка Наталія Погребняк, яка з результатом 11,27 секунди перемогла в бігу на 100 метрів. Цю ж дистанцію в змаганнях серед чоловіків виграв з результатом 10,3 секунди Ігор Бодров, а ще одну золоту медаль на дистанції 100 метрів з бар’єрами з результатом 13,13 секунди принесла Анна Плотіцина.

Крім того стартували змагання з семиборства, в якому дуже впевнені результати показують харківські дівчата: Юлія Марченко була другою в штовханні ядра та бігу на 200 метрів, Тетяна Леонова показала другий результат у в стрибках у висоту, а Ірина Рофе-Бекетова була другою на дистанції 100 метрів з бар’єрами.