ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Виконання планового завдання з призову громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України склало 108,2%

25 липня 2014 | 14:50

Виконання планового завдання з призову громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України склало 108,2%

Заступник голови – керівник апарату Харківської ОДА, голова обласної призовної комісії Василь Хома провів розширену нараду з питання підведення підсумків весняного призову громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України у травні-липні 2014 року. На нараді було проаналізовано хід проведення призовної кампанії у травні - липні 2014 року. За словами Василя Хома, весняна призовна кампанія 2014 року мала низку істотних особливостей: проводилася в умовах часткової мобілізації, планове завдання з призову збільшилося у 5 разів, проводилася в умовах складної суспільно–політичної ситуації. 

«Однак, внаслідок вжиття місцевими органами виконавчої влади спільно з військовими комісаріатами своєчасних системних заходів, виконання планового завдання з призову громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України склало 108,2 %: із них для Збройних Сил України - 1730 чол., для інших військових формувань – 705 чол.

Кращими з проведення призову визнані призовні комісії Шевченківського, Печенізького, Великобурлуцького, Вовчанського районів. На низькому рівні була організована робота призовних комісій Київського і Фрунзенського району м. Харкова та Нововодолазького району Харківської області. На нараді вказано на недоліки проведення весняної призовної кампанії та визначено основні завдання для підготовки до проведення призову восени 2014 року. 

Теги: призов хома

Версія для друку Поділиться:


Вверх