ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

В Харківській області створені всі умови з підтримки сімей загиблих та забезпечення роботи Урядової комісії із розслідування причин авіакатастрофи літака «Боїнг 777-200»

20 липня 2014 | 12:56

В Харківській області створені всі умови з підтримки сімей загиблих та забезпечення роботи Урядової комісії із розслідування причин авіакатастрофи літака «Боїнг 777-200»

Про це під час брифінгу після відкриття прес-центру, створеного в рамках роботи Антикризового центру з підтримки сімей загиблих та забезпечення роботи Урядової комісії з розслідування причин авіакатастрофи літака «Боїнг 777-200» заявив керівник Антикризового центру, заступник голови – керівник апарату ХОДА Василь Хома. «Основним завданням Антикризового центру, створеного в Харківській області, є сприяння роботі Урядової комісії, міжнародним делегаціям, які будуть прибувати до Харкова, а також родинам загиблих. Зараз в обласній державній адміністрації працює кол-центр. Подзвонивши за номером - 700-01-38, який працює цілодобово, кожен зможе отримати інформаційно-консультативну допомогу», - сказав Василь Хома. 

Також він зазначив, що більше 100 волонтерів зголосилися працювати з родинами загиблих. У готелях Харкова, які будуть приймати і делегації, і родин загиблих, будуть працювати пости з психологами і медичними працівниками (31 психолог, 25 медиків). Розселяти делегації та родичів загиблих планується у 10 готелях Харкова. Для цього передбачено більше 400 місць, а саме 317 двомісних номерів, 105 одномісних, 15 vip-номерів.

«На даний час можна констатувати, що у Харківській області створено всі умови для роботи Урядової комісії та всіх осіб, які будуть прибувати», - підсумував Василь Хома. 

Фото

Теги: хома

Версія для друку Поділиться:


Вверх